Sto miliónů esemesek

Proč nevyužít příležitosti, když mi ji někdo nabízí: Esemeskové prázdniny od T-mobile

Rozhodla jsem se pozdravit lidi, které jsem už nějaký týden nekontaktovala i ty, které jsem viděla včera. A bylo to fajn, až na to, že kromě příznivých zpráv a odpovědí, jsem se dozvěděla i tři jobovky – dvě úmrtí a jedna bouračka. To mě docela vyvedlo z míry. Naštěstí s číslem tři tato nešťastná série skončila.
Pozitivem této akce pro mě jsou tři dojednaná setkání, na která se moc těším.
Překvapila mě reakce operátora, který údajně takový nápor nečekal. Podle různých průzkumů mají Češi posílání sms v oblibě a když je to navíc zdarma… jak to dopadne bylo nasnadě. Jací blázni se mohou mezi lidmi najít dokládá například článek na blogu DonBahno.
Já tuto akci hodnotím příznivě a nemůžu si stěžovat ani na nějaké obtěžování hloupými zprávami.

Podrobnosti o akci – tisková zpráva T-mobile

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. potěšilo a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Sto miliónů esemesek

  1. sto tisíc esemesekMně ta akce nechytila, esemesky posílám zdarma po celý rok, svým známým dopručím si pořídit mailovou schránku na t-zones a sms jim posílám jako mail, odstřihne to ze 160 znaků pouze délku adresy odesilatele, kterou dám krátkou a je to. Jinak, mi sice přišlo, že diky mně je tato akce, ale nijak mne to nezachytilo, z výše uvedených důvodů.
    Medvi

  2. Taky smskuju přes celý rok, ale tohodle jsem rozhodně využila pro nějaký hromadný zprávy, na kterých jsem tak ušetřila a jak jsem už taky zmínila, získala jsem nějaký kontakty a domluvila sraz… takhle to přesně mělo být…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>