Léto svatého Václava

Krása, krása, krása, slunce má ještě sílu i když je říjen za rohem. Čtvrteční Den české státnosti nabídl volno, které jsem si šikovně prodloužila i o pátek, nakonec svatý Michal si taky zaslouží trochu oslavování. Čtyři dny volna prožiju, doufám, na sluníčku, mezi knížkami, s foťákem a hlavně s milými lidmi. Všem stálým i náhodným návštěvníkům „Expozice“ přeju totéž.

seclusion

malíř Vladimír Volegov

Horská dráha nebo stabilní letová hladina

Každý přivítá ve svém světe vysokou dávku příjemného vzrušení z neobyčejně úspěšného vývoje událostí. Avšak výšiny mimořádně dobrých pocitů bývají bohužel až příliš často rychle vystřídány hlubinami pocitů opačných.
Úspěšný život se nezakládá na emocích z jednoho úžasně prožitého dne, ale na trvalé, produktivní a všestranně uspokojující existenci.

David Niven
100 tajemství lidského úspěchu

Podzim je tady

V sobotu 23.září 2006 v 6 hodin a 3 minuty letního středoevropského času se Slunce ocitne přesně na nebeském rovníku a vstoupí do znamení Vah. Nastane tak podzimní rovnodennost a začne astronomický podzim. 
 podzimni_listi

Kdy začíná podzim

Pouštění draka- tipy a triky

Hitem sezóny je purpurový total look 
Pražský podzim 2006
16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu 12.9.-1.10.
Přehled nejzajímavějších a nejočekávanějších filmů
Rytíři nebes, Skrytá identita, Ro(c)k podvraťáků, Iluzionista, Potomci lidí, Obsluhoval jsem anglického krále, Eragon, Casino Royale,
Podzim je čas sklízení 
Seriály
-podzimním boj o diváky TV
Večery s knihou
Podzimní horoskop (pro nenáročné)