Co potřebuje ženská duše

Ženy často potřebují cítit, že své pocity dokážou zvládnout.

Ženskou duši nasytíte, když v ní podpoříte její potřebu svobodně se projevovat, hovořit o svých pocitech, potřebách a přáních. Nesmíte se snažit její pocity korigovat nebo jí je vymlouvat. Pokud se cítí na dně nebo se bojí nebo se zlobí, nekritizujte ji za to. Je to obrovský úkol, ale jeho význam je zásadní.
Jakmile jsme se naučili, jak podporovat svoje partnery, můžeme vyjít do světa a být něčím důležití. Například rodiče mohou začít tak, že jsou důležití pro své děti. Když jim děti odrostou, mohou rodiče přesunout svou pozornost od rodiny do společenství, v němž žijí, a dále na celý svět.
Tento proces rozdávání ničím nepodmiňované lásky nás naplňuje a dává našemu životu smysl. Kdykoli dokážete vydat něco ze sebe, aniž byste něco čekali na oplátku, je z vás lepší člověk.

Ph.D. John Gray
Vitamíny lásky pro vaši duši
(Kniha nejen o duši)

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. studuje a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>