Jak všechno stihnout.

Jste soustředění. Ekonomicky využíváte svůj čas, abyste toho co nejvíce stihli vykonat.

Protože máte hodně práce, nezbývá vám čas na cvičení a v poledne konzumujete něco nepříliš zdravého, hlavně že vám to nezabere moc času.
Ve skutečnosti má toto počínání asi takový smysl, jako kdybyste zkoušeli ušetřit čas tím, že byste přestali kupovat benzín. Následky by na sebe nenechaly dlouho čekat – cestou do práce by vám vyhasl motor a vy byste museli jít pěšky.
Zdravé návyky nám dodávají energii, a proto zlepšují i náš pracovní výkon a zvyšují naše uspokojení z vykonané práce. Možná vám kvůli péči o zdaví zpočátku bude všechno trvat o něco déle, ale nakonec na tom určitě vyděláte – díky tomu, že budete zdraví, stihnete nakonec v životě úplně všechno.

David Niven
100 tajemství lidského úspěchu.

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. studuje a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>