První věty – potřetí

Tyto dvě první věty jsou ze dvou knih stejné autorky:

1) Kromě toho, že se jehněčí peče na česneku a že se dáma nikdy nedrbe na hlavě a neplivá na podlahu, vštěpovala maminka mým sestrám i mně, že svatosvatou povinností ženy je dbát a pečovat, aby její manžel byl spokojený ve své práci a ve svém povolání.

2) Nejlepší na krizi bylo, že znovu sjednotila naši rodinu a poskytla mé sestře Mary ohromnou příležitost, že kdokoli může dělat cokoli, zvlášť naše Betty.

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. napadlo a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “První věty – potřetí

  1. ehmasi jsem barbar, ale tohle netuším… co kdybys hodila něco z nějaké učebnice, nebo psychologické knihy :-D to bych se třeba chytla ;-)

  2. První první věta je skutečně z knihy Vejce a já a druhá první věta je z knihy Co život dal/a vzal obojí od Bety Mac Donaldové. Kdo nečetl, měl by si někdy udělat čas, opravdu to stojí za to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>