Nic nového pod sluncem

Také se vám to stává?

Dostanete nápad, myslíte si jak je originální a najednou o stejné věci začnou mluvit kamarádi, uvidíte článek v časopise, objeví se to v rozhlase nebo  televizi, o netu ani nemluvím. Divíte se, jak je to možné, co je to za náhodu. Někdy nejde ani o nápad, jen zjistíte či objevíte nějakou věc, o které jste dosud neměli tušení nebo se vám něco zalíbí a najednou to znají všichni a je to všude okolo vás.

Asi to bude tím, že ten nápad se musel z něčeho zrodit. Zřejmě jste něco zahlédli či zaslechli aniž jste tomu věnovali plnou pozornost. Vaše podvědomí zapracovalo a když se nápad vynořil a vy jste se na něj začali soustředit, zaznamenali jste i to co zatím okolo vás procházelo bez povšimnutí.

Nebo máte lepší vysvětlení?

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. napadlo a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Nic nového pod sluncem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>