Kde jsi jaro, kde jsi?

Na zadne rocni obdobi tak necekam jako na jaro. Mate to taky tak? A pritom jaro neni moje nejoblibenejsi. Zato zima je moje nejmene oblibena. Takze mozna ani tak necekam na jaro, jako na to, az skonci zima.

Kdyz se rekne jaro, napadnou me:
snezenky, petrklice, dest a blato, jarni vody, breznove slunce ma kratke ruce, velikonoce, mladatka, jarni uklid, 100 jarnich kilometru, magnolie, ty miluju…

Magnolie_Hartingerova

autor obrazu: Irena Marie Hartingerova

Příspěvek byl publikován v rubrice letopisy a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Kde jsi jaro, kde jsi?

  1. Jaro voníMně se při slově jaro vybaví brzké ranní prozpěvování ptáčků do ještě spícího města… Chladná rána a teplé odpoledne, rozkvétající sakury, drobné čerstvé a čisté lupínky stromů, plno úsměvů z odchodu zimy a života v ulicích, plánování výletů a dovolené……. Jaro voní a bláto přejde. Musím si na to své pravé jaro, ještě chvíli počkat. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>