7 x 9 = week of life

Doporucuji!

Zaujal me projekt, ve kterem muze kazdy prispet do "svetove fotoknihovny lidstva" a pomoci tak vytvorit vymluvny odkaz pro dalsi generace. Jeden obrazek nekdy povi vic nez dlouhe vysvetlovani. Dobry napad jak vyuzit toho, ze je digitalni fotografie dostupna siroke verejnosti. Kdyz k tomu pridame moznosti Internetu, muzete nahlednout zajimavym zpusobem do zivota obycejnych neobycejnych lidi na celem svete.

Tento dokumentarni projekt je inspirovan knihou fotografa Adolfa Ziky One Year Of My Life in 3285 Pictures, kterou vytvoril ve spolupraci se spolecnosti Leica. Odstartovan byl 10.zari 2009 a jak jsem se docetla, aktivne prispelo jiz kolem dvouset lidi.

kolaz

Příspěvek byl publikován v rubrice M.L. zaujalo a jeho autorem je monalisa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>